Contact

phone: +48 604 17 88 72

e-mail: siesta[at]siestahome.pl

Send message

3 + 1 =

Dlaczego my?

Myślisz o przyrodzie? My również. Na każdym kroku dbamy o to, aby wszystkie produkty Siesta Home powstawały w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.
Naturalne bogactwo polskich lasów i pięknie pachnące drewno – to nasz główny materiał a zarazem nasza duma. Dzięki niemu Siesta Home prezentuje się tak świeżo.

More than

eco

Odpowiedzialność

Używamy wyłącznie drewna z certyfikatem Forest Stewardship Council. Oznacza to, że dokładnie wiemy, skąd przybył do nas materiał. Mamy pewność, że pochodzi od dostawców prowadzących odpowiedzialną gospodarkę leśną. Razem z nimi tworzymy przestrzeń dla zrównoważonego rozwoju.

Zero waste!

Produkcja bez odpadów

W wyniku naszego cyklu produkcyjnego powstają jedynie produkty uboczne, które zużywamy w zakładzie do produkcji energii cieplnej. Tym samym zrezygnowaliśmy z tweetowania do atmosfery szkodliwego CO2.

Technologia w duchu „zero waste”

Udało nam się opracować innowacyjną technologię produkcji, która pozwala wykorzystać odpady tartaczne w postaci kory drzewa jako dekoracyjny element niektórych produktów Siesta Home. 

Polityka ‘zero plastiku’

Eliminujemy plastikowe materiały opakowaniowe z myślą o przyszłości naszej planety.

Zrównoważony rozwój

Dbamy o zrównoważony rozwój i sprzeciwiamy się bezmyślnej eksploatacji lasów. W ostatnich latach w okolicy naszej fabryki posadziliśmy ponad 60ha lasu.